سرمایه انسانی

کاریزما علاوه بر رضایت و مشارکت مشتاقانه همکارانش، شرایط را برای کامیابی افراد با بهبود کیفیت روابط و رشد مستمر دنبال می‌کند. حس تعلق، اعتقاد به کار تیمی و فضای رشد از الویت های ماست.

تعهدات ما

رفاه، سلامت و دستمزد

توجه به سلامت جسم و روان در کنار نظام جبران خدمات عملکرد‌محور برای ما یک الویت سازمانی است. ما معتقدیم که حمایت از کارکنانمان به صورت شخصی و حرفه‌ای بهترین راه برای جذب و ایجاد انگیزه در نیروی‌کارمان است.

آموزش

ما روی کارمندان خود سرمایه‌گذاری می‌کنیم و به آنها کمک می‌کنیم تا ظرفیت بالقوه خود را بالفعل کنند. کارمندان ما می‌دانند که به لطف فرهنگ همکاری و فرصت‌های فراوان ما می‌توانند در اینجا مسیر کاری رضایت بخشی ایجاد کنند.

تعهد به تنوع و برابری

برابری برای مأموریت ما به عنوان یک شرکت ضروری است: برابری اجازه می‌دهد تا ما در لبه نوآوری باقی بمانیم، به نیازهای مشتریان پاسخ دهیم و اطمینان حاصل کنیم که کارکنان ما می‌توانند با حداکثر توانایی خود کار کنند.

واحد‌های مشاور سرمایه‌گذاری

مالی شرکتی

طیف گسترده‌ای از خدمات تامین سرمایه را به مشتریان، از جمله شرکت‌ها، موسسات مالی، کارآفرینان و مدیران دارایی ارائه می‌دهد.

نوآوری مالی

نوآوری‌های پیشرو در صنعت مالی را پیش بینی، ایجاد و به کار می‌گیرد تا تجارت ما را پیش ببرد و محدوده ما را گسترش دهد.

ارتباطات بازاریابی و تحلیل

تحقیقات درباره بازار سهام، درآمد ثابت، ارز و کالاها را با نگاه متمرکز بر مشتریان ارائه می‌دهد.

امور مالی

نقدینگی، بودجه، سرمایه و تخصیص منابع مالی شرکت را برای همسویی با استراتژی کلی شرکت مدیریت می‌کند. همچنین، کنترل کلی مالی و گزارش‌دهی را انجام می‌دهد.

همکاری با ما

فرصت‌های شغلی

فرصت‌های شغلی

   نقشه سایت          بیانیه حقوقی          حریم خصوصی و کوکی‌ها

حریم خصوصی و کوکی‌ها

logo-samandehi

©۱۳۹۹ تمامی حقوق برای مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما محفوظ است.
طراحی شده توسط تیم کاریزما.