https://ciaco.ir/wp-content/uploads/2020/10/DSC_0888-scaled.jpg

مشاوره سرمایه گذاری

شرایط و حدود مسئولیت:

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری‌کاریزما مسئولیت اظهارنظرهایی که در گزارش‌ها و سایر مستندات ارائه می‌نماید را برعهده دارد. چنانچه در ارائه گزارشات از خدمات سایر اشخاص اعم از حسابرسان، کارشناسان فنی و رسمی بهره‌مند گردد، اشخاص نام‌برده در قبال اظهارنظرهای ارائه شده خود، مسئولیت خواهند داشت. همچنین در خصوص پذیرش شرکت‌ها شرکت مشاورسرمایه‌گذاری‌کاریزما خود را موظف به سنجش میزان آمادگی متقاضی، ارائه مشاوره و آموزش و آماده‌سازی سهامداران عمده و مدیران در خصوص قوانین و مقررات، ارائه پیشنهاد در خصوص انجام تغییرات و اصلاحات مورد نیاز، بررسی کلیه مدارک و اسناد و اطلاعات ارائه شده از سوی شرکت متقاضی، حفظ تمامی اسرار متقاضی و انجام هماهنگی‌های لازم جهت برگزاری جلسات با سازمان بورس و یا فرابروس می‌داند.

منافع شرکت مشاور سرمایه گذاری:

منافع ناشی از مشاوره:

منافعی که از مشاوره سرمایه‌گذاری نصیب شرکت می‌گردد، حق مشاوره مورد توافق بین مشاور و مشتری است. هیچ گونه منافعی ناشی از عمل مشتری به توصیه شرکت به خرید یا فـروش اوراق بهـادار نصیب شرکت نمی‌شود.همچنین ارائه خدمات مشاوره سرمایه‌گذاری شرکت برای اشخاص ثالث خارج از شرکت هیچ گونه منافعی به‌همراه نخواهد داشت.

منافع ناشی از ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری برای اشخاص ثالث:

ارائه‌ی خدمات مشاوره‌ی سرمایه‌گذاری، برای اشخاص ثالث به استثناء کارکنان شرکت مشاور سرمایه‌گذاری، هیچ گونه منافعی به‌همراه نخواهد داشت.

   نقشه سایت          بیانیه حقوقی          حریم خصوصی و کوکی‌ها

حریم خصوصی و کوکی‌ها

logo-samandehi

©۱۳۹۹ تمامی حقوق برای مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما محفوظ است.
طراحی شده توسط تیم کاریزما.