تامین مالی

تامین مالی می‌تواند از طریق انتشار اوراق بدهی یا سهام صورت گیرد. تیم تامین مالی گروه کاریزما با بررسی ساختار سرمایه، وضعیت عملکرد و سودآوری مشتریان و نیز برنامه‌های آتی آن ‌ها در مورد بهره‌برداری از پروژه‌ها، مناسب‌ترین و کم هزینه‌ترین روش تامین مالی را به متقاضیان پیشنهاد می‌دهند.

ابزار سرمایه‌ای

تأمین مالی با ابزار سرمایه‌ای، تأمین مالی از طریق انتشار سهام است. افزایش سرمایه و پذیره‌نویسی عمومی سهام شرکت‌های در شرف تاسیس از نمونه‌های این روش تأمین مالی است. تیم تامین مالی کاریزما خدمات تهیه گزارش توجیهی انتشار اوراق، ارزش‌گذاری، تهیه بیانیه ثبت، تکمیل فرم‌های مربوطه را ارائه می‌کند.

این روش تأمین مالی راهکار مناسبی برای مواردی مانند تأمین مالی پروژه‌های دیر‌بازده، شرکت‌های ناتوان در پرداخت هزینه مالی اوراق بدهی یا نیازمند اصلاح ساختار مالی، است. مجموعه کاریزما شرکت‌ها را در این فرآیند همراهی می‌کند. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما به‌عنوان مشاور عرضه، خدمات تهیه گزارش توجیهی افزایش سرمایه، تهیه بیانیه ثبت، ارزش گذاری و نمایندگی متقاضی در سازمان بورس را ارائه می کند.

ابزار بدهی

شرکت‌ها می‌توانند با انتشار اوراق بدهی از خریداران این اوراق در بازار سرمایه استقراض کنند. در این روش تأمین مالی، شرکت از سهامداران تأمین مالی نمی‌کند. خریداران اوراق بدهی شرکت تأمین کننده منابع مالی مورد نیاز خواهند بود و رابطه خریداران اوراق بدهی با شرکت تا سررسید اوراق است و آن‌ها مالک بخشی از شرکت نخواهند شد. تیم تامین مالی ما به عنوان مشاور عرضه، وضعیت مشتریان را بررسی و مناسب‌ترین اوراق بدهی را به منظور رفع نیاز آن‌ها پیشنهاد می‌دهد. تهیه گزارش توجیهی، مذاکره با سازمان بورس و اوراق بهادار به نمایندگی از مشتریان و تمامی خدمات لازم برای انتشار اوراق مانند بازارگردانی و تعهد پذیره‌نویسی توسط تیم ما ارائه می شود.

   نقشه سایت          بیانیه حقوقی          حریم خصوصی و کوکی‌ها

حریم خصوصی و کوکی‌ها

logo-samandehi

©۱۳۹۹ تمامی حقوق برای مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما محفوظ است.
طراحی شده توسط تیم کاریزما.