به‌رو کافی

مدیر خدمات مالی

تحصیلات

کارشناسی ارشد حسابداری.

علایق

موسیقی، سفر، دیدن فیلم و مطالعه، انرژی بخش هستند و منجر به تمرکز بیشتر می‌شوند.

چگونه به اینجا رسیدید؟

رشته حسابداری را با توجه به بازار کار مناسب و تمایل شخصی به اشتغال و استقلال، در دوره هنرستان برگزیدم. موفق به کسب رتبه اول کشوری در کنکور کاردانی و کارشناسی ناپیوسته حسابداری در سال‌های ۹۰ و ۹۲ شدم و مدرک کارشناسی حسابداری را از دانشگاه فنی دکتر شریعتی اخذ نمودم. علاقه به حوزه مالی و حسابداری، منجر به ادامه تحصیل تا مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران شد. در این میان، حدود ۹ ماه در موسسه حسابرسی حامیان کاردیده پارس به عنوان حسابرس مشغول به کار شدم. پس از فارغ‌التحصیلی به واسطه معرفی یکی از استادان دانشگاه و علاقه به حوزه مالی، به عنوان کارشناس خدمات مشاوره مالی در تأمین سرمایه سپهر به مدت ۳۵ ماه به انجام امور مربوط به تهیه گزارش‌های توجیهی و تحلیل صنایع، ارزشگذاری سهام و پذیرش شرکت‌ها پرداختم.

چرا کاریزما را انتخاب کردید؟

به دلیل وجود افراد حرفه‌ای در این مجموعه، تجربه کار در کنار این افراد و فرصت یادگیری هرچه بیشتر، تصمیم به اشتغال در مجموعه کاریزما را گرفتم.

در کدام بخش از مشاور سرمایه گذاری کاریزما کار می کنید؟

خدمات مشاوره و تأمین مالی، امور مربوط به پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه، ارزشگذاری سهام شرکت‌ها و تأمین مالی در این بخش صورت می‌گیرد. در ابتدای امر، درخواست شرکت‌ها جهت انجام هر کدام از امور مذکور با توجه به شرایط آن‌ها بررسی می‌شود. سپس پیشنهادات و زمان‌بندی کار برای شرکت‌ها تشریح می‌شود. در صورت موافقت و عقد قرارداد، مدارک و گزارش‌های مربوط به هر کدام از امور مذکور تهیه و برای نهادهای مرتبط ارسال می‌گردد. در نهایت، تعامل با نهادهای یادشده و شرکت‌ها و همچنین پیگیری امور تا انجام کامل موضوع قرارداد صورت می‌پذیرد.

چه تحصیلاتی دارید؟ چرا به این رشته علامند شدید؟

کارشناسی ارشد حسابداری، به دلیل بازار کار گسترده این رشته را انتخاب کردم. کار با اعداد و تحلیل باعث شد به این رشته علاقه‌مند شوم.

قدرت خارق اعاده مورد علاقه تان چیست؟

دورنوردی به همراه بقیه، صرفه‌جویی در زمان و هزینه رفت‌وآمد و فرصت بهره‎مندی بیشتر از موضوع و مکان مقصد.

مهمترین ویژگی شما که به کارتان کمک می کند چیست؟

اراده و پشتکار، این ویژگی سبب می‌شود کارهایی که نیاز به صبر و دقت بیشتری دارند، در زمانی مناسب به نتیجه مطلوب برسد.

با افراد بیشتری آشنا شوید

آیجمال کُر

آیجمال کُر

کارشناس ارشد مالی
شیما حمیدیان

شیما حمیدیان

مدیرنوآوری مالی
مهدیه پورعبدالهی

مهدیه پورعبدالهی

مدیر تأمین مالی

   نقشه سایت          بیانیه حقوقی          حریم خصوصی و کوکی‌ها

حریم خصوصی و کوکی‌ها

logo-samandehi

©۱۳۹۹ تمامی حقوق برای مشاور سرمایه‌گذاری کاریزما محفوظ است.
طراحی شده توسط تیم کاریزما.